EUTM file information

016615528


Trademark Summary

The trademark application was filed by SENSILAB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA, a corporation established under the laws of the Republic of Poland (the "Applicant"). Application withdrawn.

The application was filed in Polish (English was selected as the second language).

The application claimed as seniority of the Republic of Poland trademark Z.433430 and filed on September 14, 2014 which was claimed by the office.


Goods And Services

  • The mark was filed in class 3 with kosmetyki, środki do pielęgnacji ciała, preparaty do pielęgnacji twarzy i skóry, środki perfumeryjne i higieniczne, środki do mycia i czyszczenia, szampony i odżywki do pielęgnacji włosów, środki do zębów i jamy ustnej, toaletowe środki sanitarne.
  • The mark was filed in class 5 with produkty farmaceutyczne, weterynaryjne i higieniczne, środki dezynfekcyjne, środki antyseptyczne, preparaty parafarmaceutyczne stosowane profilaktycznie i do celów leczniczych, suplementy diety do celów medycznych i inna żywność dietetyczna do celów leczniczych, preparaty witaminowe, zioła lecznicze, mineralne dodatki do żywności, żywność dla niemowląt, cukierki farmaceutyczne, napoje lecznicze, niemedyczne suplementy diety.
  • The mark was filed in class 29 with koncentraty i odżywki białkowe, koncentraty i odżywki białkowe wzbogacane witaminami i solami mineralnymi, koncentraty i odżywki wzbogacane aminokwasami, olejami, kwasami tłuszczowymi i tłuszczami jadalnymi ujętymi w tej klasie, ekstrakty roślinne do celów spożywczych z pyłków kwiatowych i wodorostów.
  • The mark was filed in class 30 with koncentraty i odżywki węglowodanowe, koncentraty i odżywki węglowodanowe wzbogacane witaminami i solami mineralnymi ujętymi w tej klasie, ekstrakty roślinne do celów spożywczych z herbaty, kawy i przypraw.
  • The mark was filed in class 32 with napoje izotoniczne i energetyzujące.
Trademarkers